порожній

Затискач судинний універсальний DeBakey (Дебейки) GF2102

Бренд: Asanus
Артикул: GF2102
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач судинний універсальний DeBakey (Дебейки), довжина 140мм, вигнутий під кутом 45 °, бранші 20мм. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач судинний використовується хірургами під час проведення операції в судинній хірургії, призначений для компресії кровоносної судини (вени або артерії), щоб досягти гемостазу (зупинки або запобігання кровотечі).
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Види затискачів
судинні
Розміри браншів
20мм
Довжина затиску
140мм
За автором
DeBakey (ДеБейки)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг