порожній

Інструменти біполярного коагулятора-дисектора Енсіл

      Біполярні коагулятори належати до електрохірургічних інструментів. Принцип їх дії полягає в проведенні електричної енергії через ділянку тканини, що знаходиться між електродами, що призводить до нагрівання тканини, її зневоднення і коагуляції. Внаслідок впливу на тканину електричного струму відбувається денатурація колагену, утворюється клейкий коагулят, який, склеюючи стінки судин, зупиняє кровотечу.

      Технологія Enseal (Енсіл) — біполярна коагуляція нового покоління, яка дозволяє лігувати судини до 7 мм включно завдяки поєднанню в собі таких особливостей, як функція дисекції та рівномірної компресії завдяки вбудованому в механізм бранши лезу; контроль температурного впливу на тканину за допомогою нанотехнологій, а також вимір імпедансу тканин і пульсової подачі енергії для більш ефективної коагуляції.

      Основні властивості технології Enseal:

  • Запатентована технологія I-BLADE призначена для зведення браншей інструменту і відповідає за рівномірний розподіл високої сили компресії по всій довжині браншей.
  • РТС-полімер регулює температуру нагрівання тканини в межах 100 ° С, забезпечуючи мінімальне налипання тканин на бранші інструменту.
  • Істотно знижує ступінь обвуглювання тканини та, як наслідок, задимленості операційного поля.
  • Особлива конфігурація електродів забезпечує мінімальне термічне пошкодження тканини.

      Звичайні біполярні інструменти використовують просте розташування активного і поворотного електрода. У міру проходження електроструму тканина зневоднюється, і опір зростає. Струм, слідуючи по шляху найменшого опору, поширюється в сторони, травмуючи бічну тканину. Завдяки особливій конфігурації активний електрод оточений безліччю зворотних, що забезпечує циркуляцію напрямків ходу струму всередину самих браншів, тим самим обмежуючи мінімальне латеральне термічне пошкодження.

      Виробник: ETHICON part of the JOHNSON & JOHNSON family of companies.

\