Порожня

Про магазин

Інтернет-магазин "Medstock" пропонує понад 20 000 найменувань товарів для хірургії. Це хірургічні інструменти, апарати, шовні та гемостатичні матеріали провідних виробників галузі  ETHICON part of the Johnson&Johnson family of companies, ASANUS Medizintechnik GmbH, Assut Europe та Thompson Surgical Instruments. Вся продукція сертифікована та відповідає найвищим світовим стандартам. Ексклюзивні умови з виробниками дозволяють нам запропонувати медустановам в Україні вироби за передовими технологіями та за прийнятними цінами.

Ми пропонуємо лише легальні та схвалені в Україні медичні хірургічні вироби. В нашому асортименті широко представлені хірургічні інструменти, шовний матеріал, гемостатичний матеріал, апарати для відкритих, закритих, ендоскопічних та лапароскопічних операцій, медичні хірургічні дренажні системи, енерго- та електрохірургічні інструменти, сітки для грижі та ретракторні системи.

Ви можете вибрати та придбати товар у 3 кліки самостійно або скористатися професійною консультацією наших фахівців не виходячи з дому чи офісу.

Ми цінуємо вашу довіру, тому пропонуємо тільки оригінальну та якісну продукцію – на всі вироби маємо сертифікати якості. Доступні ціни, великий вибір, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість товарів та рівень обслуговування – головні засади роботи "МедСток".

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.