порожній

Про магазин

Інтернет-магазин Медсток працює 14 років, демонструючи професіоналізм і пропонуючи комфортні умови. Сьогодні пропонується величезний спектр інструментів і матеріалів для хірургічних втручань: шовні матеріали, апарати для операцій, ретракторні системи, інструментарій для герніопластики та інше. Налічується понад 20 000 найменувань.

Клієнтами стали приватні та державні медичні заклади, аптеки, практикуючі особи. Постійна та стабільна співпраця з ними — найкращий показник роботи.

Асортимент магазину

У Медсток доступні якісні медичні вироби. Продукція, запропонована в каталозі, відповідає загальноприйнятим нормам і стандартам якості.

Працюємо на особливих умовах з виробниками світового рівня, що дозволяє пропонувати позиції за доступними цінами. Співпраця ведеться зі світовими брендами:

 • Assut Europe — високоякісні фіксувальні хірургічні сітки, що фіксують;
 • Asanus — хірургічні інструменти преміум-сегмента для всіх видів хірургії, а також IT-рішення в логістиці медичного закладу;
 • Johnson & Johnson — великий асортимент товарів для здоров'я: шовні та гемостатичні матеріали, біполярний і ультразвуковий скальпель, апарати для різних типів втручань, матеріали для герніопластики, дренажні системи;
 • Thompson — лідер із виробництва ретракторних систем, призначення яких різні галузі хірургії.

Асортимент є інноваційним, високоякісним і профільним. Застосування сучасного інструментарію сприяє створенню безпеки та комфорту в роботі. Користуватися світовими та надійними розробками — використовувати актуальні методи роботи. Пропоновані медичні вироби схвалені в Україні.

Особливості роботи магазину MedStock

Наш інтернет-магазин надає покупцям:

 • величезний вибір медичних хірургічних виробів за прийнятними цінами та відповідних стандартам;
 • сертифікати на вироби;
 • кілька способів оплати та доставки;
 • персональні консультації;
 • звернення до сервісного центру за необхідності ремонту обладнання;
 • швидке опрацювання замовлень;
 • доставка протягом 2-3 днів;
 • структурований сайт для здійснення покупок.

Ми націлені на тривалу співпрацю з кожним клієнтом, тому прагнемо, щоб кожен покупець бачив у нас надійного партнера.

Магазин Медсток — ресурс, щоб купити все для хірургії

Наш інтернет-магазин містить зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко знайти необхідний виріб. Для того, щоб обрати та зробити покупку знадобиться 3 кліки. Для пошуку потрібної позиції пропонується скористатися пошуковим рядком або знайти потрібне, вивчивши категорії.

Після вибору продукції пропонується оформити замовлення, заповнивши коротку анкету. У ній слід вказати контактні дані, вибрати комфортний варіант доставки, оплати. Після цього залишається тільки підтвердити покупку і чекати дзвінка менеджера, який надійде через 5-10 хв.

Якщо хочете поставити запитання щодо асортименту, отримати допомогу в оформленні замовлення, наші менеджери з готовністю відгукнуться і дадуть відповідь на питання щодо наявності товару на складі.

У магазині хірургічного обладнання MedStock цінується довіра і час клієнтів. Заявки, що надходять, обробляються оперативно. У якості нашої продукції можна не сумніватися. Компанія співпрацює з лідерами з виробництва обладнання для хірургії, пропонуючи клінікам будь-якого масштабу сучасні матеріали та сертифіковане обладнання на вигідних умовах.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.