порожній

Ремонт хірургічних інструментів

Ремонт та сервісне обслуговування хірургічних інструментів

Компанія "Елітмедика" зарекомендувала себе як постачальник якісного хірургічного німецького інструментарію, що реалізується в інтернет-магазині "MedStock". У нашому асортименті понад 20 000 позицій хірургічного інструменту. Багато медичних закладів України вже давно користуються цим високоякісним, надійним інструментом. Ми виходимо на новий рівень партнерських відносин з нашими клієнтами та запускаємо сервісне обслуговування та ремонт медичних хірургічних інструментів! Це стосується не лише позицій Asanus, а й взагалі всіх хірургічних інструментів різних виробників.

Майстерня оснащена сучасним спеціалізованим обладнанням, яке дозволяє відновлювати інструмент, прибирати глибоку корозію, заточувати, наносити алмазне напилення, регулювати інструменти, матувати поверхні, робити очищення за допомогою ультразвуку, коригувати ріжучу кромку та гравіювати інструмент без шкоди металу. Після домовлених процедур оновлений інструмент отримує друге життя в операційній до рук хірурга.

Наші майстри пройшли навчання в Німеччині на заводі виробника, де отримали практичні навички та сертифікати, які дають можливість та кваліфікацію працювати з хірургічними та медичними інструментами, чи це звичайний інструмент, лапароскопічний чи мікроінструмент. Ремонт інструментарію відбувається за німецькими стандартами.

Детальну інформацію з ремонту, відновлення та сервісного обслуговування ви можете отримати, зателефонувавши за номером 068-291-42-43.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.