порожній

Хірургічний шовний матеріал

Хірургічний шовний матеріал: ціна, типи, відмінності

Наш магазин "Медсток" ─ найкращий інтернет-майданчик для придбання ниток для хірургічних швів. "Ethicon" — безумовно, провідний виробник. Хірургічні нитки якого ─ "Nurolon", "Ethibond-Excel", "Vicryl", "Prolene" можна завжди купити у нас в Києві або замовити онлайн на сайті.

Ми маємо широку клієнтську базу, сформовану протягом 15 років. Бездоганну репутацію в клініках, лікарнях, аптеках всіх областей країни. Серед наших замовників, як державні, так і приватні медустанови. Весь наш асортимент сертифікований, легальний, схвалений Міністерством охорони здоров'я.

В якості виробів "Ethicon" сумніватися не доводиться. Підприємство відомо з 1887 р. і починало свою діяльність саме з розробки операційних ниток. Колосальний досвід роботи, найвищі досягнення в цій сфері дозволяють йому залишатися на вершині у 21 столітті. Кращі хіміки, фахівці-розробники, передові технології, потужності залучені в "Етікон" на виробництві. На сьогодні (з 1949 р.) фірма є дочірнім відділенням "Johnson-&-Johnson". Що тільки додає їй престижу, а також відповідальності за свою продукцію.

Важливі моменти

Складно переоцінити значення надійності нитки для зашивання ран. Саме по собі успішно проведене оперативне втручання — дуже цінне. Але не менш цінуються правильно накладені шви. Фіксувати слід так, щоб мінімально скоротити час загоєння, відновлення. Одужанню в цілому сприяє належний стан фіксуючих пристосувань. Рівень якості зшиваючих матеріалів, незалежно від розташування органів, потрібен найвищий. Тоді, в переважній більшості випадків, навіть найскладніші маніпуляції лікарів закінчуються благополучно.

Крім того, враховуються різновиди фіксажу. Їх налічується кілька за різними параметрами. За походженням, властивості, призначенню, метражу, товщині та ін. Фахівці безпомилково визначаються з вибором. А при необхідності наші менеджери підкажуть, порадять, уточнять деталі.

Хірургічна синтетична нитка: види

 1. Що не розсмоктується: суперміцна, наднадійна. З підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів. Гіпоалергенна, з гладкою гідрофільною і шорсткою поверхнею для ідеальної фіксації. Зав'язані нею вузли, при професійному накладенню, неможливо послабити та навіть розв'язати. Спектр застосування найширший — для тривалого або постійного утримування розведених кінців тканин. В імплантації, протезуванні без них не обійтися.
 2. Що розсмоктується: з різним часом розпаду (1-6 міс.), збереженням міцності, повним виведенням (без сліду) з організму. Діляться на мульти- і моно-нитки. Йдуть з антибактеріальною складовою і без. Для додаткового придушення бактерій в їх складі використовуються антисептики. З їх допомогою знижується бак-обсіменіння (зростання, розвиток збудника), гострі запальні реакції. Що особливо актуально при закритті внутрішніх ранових поверхонь. Тобто тих, які після ушивання можна повторно обробити, санувати. Переваги: ​​пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів при зрізанні вузликів, добуванні ниток. При цьому абсолютно зберігається лікувальна ефективність.

  Об'єднує ці два великих підвиди перелік загальних вимог:

  • еластичність, пружність, достатня м'якість, хороша маневреність, ефект пам'яті;
  • відсутність будь-якої реакції з препаратами/тканинами;
  • анелектрізованість — несхильність електризації.
 3. Дріт: сталева, нержавіюча 4310-марки. Буває голкою що обертається з рискою під голкотримач, що дає захоплення під різним кутом. Незамінна при ортопедичних, торакальних травмах, серцево-судинних втручань.
 4. Клеї: окрема, порівняно молода група для виключно місцевого використання на шкірі. Це рідкі стерильні субстанції на основі два-октілціанокрілата в тюбиках. Випускаються в модифікаціях за обсягом в залежності від ширини/довжини розрізу. Можуть наноситися в комплексі з нитковими швами, як допоміжний засіб. Або ж самостійно склеювати невеликі канали — оперативні після міні-втручань, порізи, глибокі подряпини. У маленьких дозах клей-туба дуже зручний і в побуті — прекрасно загоює, після видалення частинок бруду, знезараження, збиті лікті, коліна і т. д.

Моно або полі-нитки для операції

Застосування тих чи інших пов'язано з їх особливостями. Тому що вони покликані вирішувати трохи різні завдання. Їх цілі будуть відрізнятися. Перші — цільні одноволоконні. Не утворюють тканинних вростань, значить, витягуються досить легко і, отже, менш травматичні.

Другі ─ полі-нитки, поліфіломентні, багатоволоконні. Найчастіше комбіновані — з покриттям, яке полегшує їх просування, ковзання при зшиванні. Вони більш щільні, міцні. При цьому викликають велику кровоточивість в місці проколу, схильні до приростання. Через це витягають їх з певним зусиллям. Але надійність їх вище в порівнянні з мононитки.

Ціна

У нас ви знайдете товар по демократичній вартості. Так, "ПДС-Плюс" — 3/0, 70 см/к гол 26мм буде в межах 150 грн. "Мерсилен-стрічка" — 40 см/2 к гол 48 мм ─ 1 200. Клей "Дермабонд" 0.5 мл/10-12 см 820 гривень за тубу. Самі надійний шовний матеріал "Пролен (Prolene) W295" 2/0, довжина 75см, кол. голка 31мм ─ 99 грн. В рамках акцій, які ми проводимо регулярно, знижки доходять до 15-20%. Наявність і актуальність ціни завжди підкаже консультант.

Якщо вам необхідні позиції під замовлення, ми доставимо їх за 3-5 тижнів. Послуга безплатна, оплачуються тільки замовлені моделі. Система бонусів для постійних клієнтів зміцнить нашу співпрацю, зробить значно більш продуктивним, взаємовигідним. Чекаємо вас онлайн або в нашому офісі.