порожній

Синтетичні нитки для операцій що розсмоктуються

Неможливо собі уявити медицину без саморозсмоктуючих синтетичних шовних матеріалів. Нитки для операції, що розсмоктуються — така ж необхідність, як скальпель, затискач, голкотримач в будь-якій операційній. Перевага замінників перед органікою — тієї ж кетгутовою ниткою, серйозне. Вона полягає в тому, що біотканини організму сприймають, як чужорідний трансплантат, несумісний з власною природою. А далі може початися комплекс відторгаючих процесів: алергічних, запальних, фіброзних.

Зараз в медицині застосовуються саморозсмоктуючі нитки для операції переважно хімічного (синтезованого) походження. Вони безпечні, високотехнологічні, максимально результативні. Цікаво, що перші спроби їх розробки робилися в далекі 20-і рр. минулого століття.

Трішки історії

З 1940-х р. експерименти деяких фармкомпаній почали набувати рис шуканого продукту. А в 1972 р. фахівцями фірми "Ethicon" був представлений новий поліглактін-910, який був названий — "Vicryl". "Вікрил" — нитка ─ це сополімер гліколевої/молочної кислоти в пропорції 9:1. З цього року "Етікон" відкрив відлік нової ери шовних синтетичних матеріалів. Надалі, завдяки винаходам своїх хіміків-технологів, випустив ще кілька типів неорганічних волокон. І став на сьогодні світовим лідером в цій сфері.

"Етікон" — нитки можна придбати у нас на сайті "Медсток". Весь наш товар офіційний, сертифікований, має усі необхідні дозвільні документи. Асортимент у нас широкий, ціна демократична. Високу якість, дотримання режиму зберігання, термінів реалізації гарантуємо.

Хірургічні "Ethicon" — нитки, що розсмоктуються

  • "Вікрил": стерильна поліфіламентна плетена нитка, покрита сумішшю поліглактіна-370 зі стеаратом. Це ще більше посилює її апірогенність. Міцна, повний час розсмоктування в середньому відбувається на 57-70 день. Буває різної товщини, довжини, комплектації — лігатура, з голками, лігапак. Фарбування — з барвником і без.
  • "Вікрил-Рапід": має полімер з меншою молекулярною масою в порівнянні з "Вікрилом". Що прискорює його розсмоктуваність. Міцність на розтяг зменшується на 8-14 добу. Повністю виводиться з організму за 42 доби. Також градуюється за метражем, шириною, укомплектованістю, забарвленістю.
  • "Монокрил": моноволоконний поліглекапрон-25, отриманий шляхом синтезу сополімера гліколіда з епсілонкапролактоном. "Монокрил" — нитці властива ще менша пірогенність. А значить, вона більш щадна до тканин, викликає слабо виражену їх реакцію, що є плюсом перед плетеними нитками. Втрачає стягуючі властивості за 21-22 дні, зникає без сліду за 3-4 місяці. Забарвлення — може бути.
  • "ПДС-II (PDS-II)": полідіоксанова мононитка — спецрозробка для тривалого утримання зшитих ран. Розпад — 6-8 міс. Завдяки особливій структурі володіє зниженою травматичністю. Використання — в ортопедії (зведення сухожиль, зв'язок), урології, гінекології, акушерстві. А також для накладання швів на зростаючі тканини (педіатрія — зокрема серцево-судинна хірургія). Під забороною "ПДС-II- (PDS-II)" в нейрохірургії, мікрохірургії, протезуванні клапанів серця для дорослих.

Кожен з видів має свої показання та область застосування. Тому використовується суворо за призначенням. Об'єднує їх надійність, відповідність заявленим виробником стандартам і характеристикам. Зусилля "Ethicon"-компанії спрямовані на підвищення ефективності роботи лікарів-хірургів. У підсумку на абсолютну мінімізацію ускладнень і в цілому — на збереження здоров'я пацієнта.

Доставлення

Доставимо замовлені позиції незалежно від кількості в будь-який регіон країни. Зручним для вас перевізником. По Києву можливе отримання замовлення з кур'єром або самовивезення.