порожній

Затискач судинний атравматичний універсальний Cooley (Кулі) GF2660

Бренд: Asanus
Артикул: GF2660
Ціну уточнюйте
В наявності
Затискач судинний атравматичний універсальний Cooley (Кулі), довжина 160мм, вигнутий під кутом 60 °. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 1-3 дні
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач судинний атравматичний використовується хірургами під час проведення операції в судинній хірургії, призначений для безпечної компресії кровоносної судини (вени або артерії).
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

1-3 дні
Види затискачів
атравматичні, судинні
Довжина затиску
160мм
За автором
Cooley (Кулі)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг