порожній

Затискач судинний атравматичний Cooley (Кулі) титановий GFK8061

Бренд: Asanus
Артикул: GFK8061
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач судинний атравматичний Cooley (Кулі), титановий, довжина 180мм, вигнутий під кутом 60°, великий, градуйований. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач судинний використовується хірургами під час проведення операції в судинній хірургії для роботи з судинами, артеріями та венами. Затиск атравматичний використовується для безпечного захоплення та утримання м'яких тканин та судин.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Форма затиску
вигнуті під кутом 60°
Види затискачів
атравматичні, судинні, титанові
Довжина затиску
180мм
За автором
Cooley (Кулі)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.