порожній

Затискач неонатальний мініатюрний атравматичний Castaneda (Кастанеда) GF2202

Бренд: Asanus
Артикул: GF2202
Ціну уточнюйте
В наявності
Затискач неонатальний мініатюрний атравматичний Castaneda (Кастанеда), довжина 155мм, вигнутий, бранші Satinsky (Сатинський) 56х23мм. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Неонатальний затиск використовується хірургами під час проведення операції в дитячій хірургії, призначений для компресії кровоносної судини (вени або артерії), щоб домогтися гемостазу (зупинки або запобігання кровотечі). Затиск атравматичний використовується для безпечного захоплення та утримання м'яких тканин та судин.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Види затискачів
атравматичні, неонатальні
Форма затиску
вигнуті
Розміри браншів
56х23мм
Довжина затиску
155мм
За автором
Castaneda (Кастанеда)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.