порожній

Затискач неонатальний каротидний (для сонної артерії) GF1062

Бренд: Asanus
Артикул: GF1062
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач неонатальний каротидний (для сонної артерії), довжина 130мм, пряма, бранші вигнуті під кутом 67°, тонкий. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач неонатальний каротидний (для сонної артерії) використовується хірургами під час проведення операції в дитячій хірургії, призначений для компресії сонної артерії, щоб досягти гемостазу (зупинки або запобігання кровотечі) на цій ділянці.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Форма затиску
вигнуті під кутом 67°, прямі
Види затискачів
каротидні, неонатальні
Довжина затиску
130мм
За автором
Без автора
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг