порожній

Затискач неонатальний дитячий для аорти Giamberti (Гімберті) GF1298

Бренд: Asanus
Артикул: GF1298
Ціну уточнюйте
В наявності
Затискач неонатальний дитячий для аорти Giamberti (Гімберті), довжина 118мм, вигнутий, кінчики 1,0мм. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Неонатальний затиск використовується хірургами під час проведення операції в дитячій хірургії, призначений для компресії кровоносної судини (вени або артерії), щоб домогтися гемостазу (зупинки або запобігання кровотечі).
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Види затискачів
для аорти, неонатальні
Форма затиску
вигнуті
Ширина кінчика
1,0мм
Довжина затиску
118мм
За автором
Giamberti (Гімберті)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.