порожній

Затискач неонатальний DeBakey (Дебейки) Fig. 3 GF1033G

Бренд: Asanus
Артикул: GF1033G
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач неонатальний DeBakey (Дебейки) Fig. 3, довжина 115мм, вигнутий під кутом 45 °, бранші прямі, делікатний. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Неонатальний затиск використовується хірургами під час проведення операції в дитячій хірургії, призначений для компресії кровоносної судини (вени або артерії), щоб домогтися гемостазу (зупинки або запобігання кровотечі).
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Форма затиску
вигнуті під кутом 45°, прямі
Види затискачів
неонатальні
Довжина затиску
115мм
За автором
DeBakey (ДеБейки)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг