порожній

Затискач гемостатичний Rochester-Ochsner (Рочестер-Охснер) KL3319

Бренд: Asanus
Артикул: KL3319
3 463.52грн
В наявності
Затискач гемостатичний Rochester-Ochsner (Рочестер-Охснер), довжина 140мм, вигнутий, кінчик 2,4мм, зубчастий, 1х2 зубчики. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Затискач – це хірургічний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Гемостатичний затиск використовується для тимчасової зупинки кровотечі під час хірургічного втручання.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Форма затиску
вигнуті
Наявність зубчиків
1х2
Види затискачів
гемостатичні
Ширина кінчика
2,4мм
Довжина затиску
140мм
За автором
Rochester-Ochsner (Рочестер-Охснер)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг