порожній

Затискач гемостатичний Micro-Mosquito (Мікро-Москіто) KL2187

Бренд: Asanus
Артикул: KL2187
2 786.79грн
В наявності
Затискач гемостатичний Micro-Mosquito (Мікро-Москіто), довжина 100мм, вигнутий, кінчик 1,3мм, зубчастий. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 1-3 дні
Затискач – це хірургічний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Гемостатичний затиск використовується для тимчасової зупинки кровотечі під час хірургічного втручання.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

1-3 дні
Форма затиску
вигнуті
Види затискачів
гемостатичні
Ширина кінчика
1,3мм
Довжина затиску
100мм
За автором
Micro-Mosquito (Мікро-Москіто)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг