порожній

Затискач гемостатичний для тонзилектомії Schnidt (Шнідт) KL3630

Бренд: Asanus
Артикул: KL3630
4 244.66грн
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач гемостатичний для тонзилектомії Schnidt (Шнідт), довжина 185мм, вигнутий, кінчик 1,5мм, зубчастий. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач гемостатичний для тонзилектомії застосовується для утримання та перетискання кровоносних судин при тонзилектомії.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Форма затиску
вигнуті
Види затискачів
гемостатичні, для тонзилектомії
Ширина кінчика
1,5мм
Довжина затиску
185мм
За автором
Schmidt (Шмідт)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.