порожній

Затискач гемостатичний Dixon-Lovelance (Діксон-Ловленс) KL2510

Бренд: Asanus
Артикул: KL2510
2 966.12грн
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач гемостатичний Dixon-Lovelance (Діксон-Ловленс), довжина 160мм, прямий, кінчик 2,1мм, зубчастий. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це хірургічний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Гемостатичний затиск використовується для тимчасової зупинки кровотечі під час хірургічного втручання.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Форма затиску
прямі
Види затискачів
гемостатичні
Ширина кінчика
2,1мм
Довжина затиску
160мм
За автором
Dixon-Lovelance (Діксон-Ловленс)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг