порожній

Затискач гемостатичний артеріальний Kocher-Ochsner (Кохер-Охснер) KL3330

Бренд: Asanus
Артикул: KL3330
5 673.65грн
В наявності
Затискач гемостатичний артеріальний Kocher-Ochsner (Кохер-Охснер), довжина 265мм, прямий, зубчастий, 1х2 зубчики. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Затискач – це хірургічний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Гемостатичний затискач артеріальний використовується для тимчасової зупинки кровотечі артерії під час хірургічного втручання.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Форма затиску
прямі
Наявність зубчиків
1х2
Види затискачів
артеріальні, гемостатичні
Довжина затиску
265мм
За автором
Kocher-Ochsner (Кохер-Охснер)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.