порожній

Затискач для очеревини Faure (Фор) KL4670

Бренд: Asanus
Артикул: KL4670
5 705.56грн
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач для очеревини Faure (Фор), довжина 205мм, вигнутий, кінчик 3,5мм, 1х2 зубчики, зазубрені бранші. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це медичний інструмент, що використовується у різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач для очеревини використовується для фіксації країв розсіченої очеревини.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Наявність зубчиків
1х2
Види затискачів
для очеревини
Наявність кремальєри
з кремальєрою
Наявність насічок
з насічками
Довжина затиску
205мм
За автором
Faure (Фор)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг