порожній

Затискач дисекціонний/лігатурний Gemini (Джеменай) KL4479

Бренд: Asanus
Артикул: KL4479
3 461.29грн
В наявності
Затискач дисекціонний/лігатурний Gemini (Джеменай), довжина 135мм, вигнутий, кінчик 1,2мм, зазубрені бранші. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Затискач – це медичний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач дисекціонний використовується хірургами під час операції для дисекции м'яких тканин, судин, артерій.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Наявність зубчиків
без зубчиків
Види затискачів
дисекційні/лігатурні
Наявність кремальєри
з кремальєрою
Наявність насічок
з насічками
Довжина затиску
135мм
За автором
Gemini (Джеменай)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг