порожній

Затискач атравматичний параметричний Wertheim (Вертхайм) KL4891

Бренд: Asanus
Артикул: KL4891
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Затискач атравматичний параметричний Wertheim (Вертхайм), довжина 300мм, вигнутий, зазубрені бранші. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 2-3 місяці
Затискач – це медичний інструмент, що використовується в різних галузях травматології, хірургії, офтальмології, інших галузях медицини для захоплення та фіксації тканин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі, титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затиск атравматичний використовується для безпечного захоплення та утримання м'яких тканин та мембрани. Цей затискач використовується під час проведення гінекологічних операцій.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

2-3 місяці
Наявність зубчиків
без зубчиків
Види затискачів
атравматичні, параметричні
Наявність кремальєри
з кремальєрою
Наявність насічок
з насічками
Довжина затиску
300мм
За автором
Wertheim (Вертхайм)
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.