порожній

Затискач атравматичний лігатурний для дитячої хірургії GF2030

Бренд: Asanus
Артикул: GF2030
Ціну уточнюйте
В наявності
Затискач атравматичний лігатурний для дитячої хірургії, довжина 170мм, сильно вигнутий, зубчастість DeBakey (ДеБейкі). Виробник Asanus (Germany).
Доставка 1-3 дні
Затискач – це хірургічний медичний інструмент, що використовується у різних галузях хірургії для захоплення та фіксації тканин та судин з метою проведення тих чи інших маніпуляцій. Затискачі дозволяють забезпечити повну стерильність матеріалів, що передаються під час операції, а також надійну фіксацію тканин і судин, що вкрай важливо під час хірургічного втручання. Медичний затискач виготовляється з надійних сплавів нержавіючої сталі та титану, завдяки чому інструмент має тривалий термін експлуатації. Затискачі класифікують за такими ознаками, як довжина, ширина, автор приладу, наявність або відсутність зубчиків, різновид браншів та ручок, матеріал, сфера застосування, додаткові особливості. Враховуючи широку сферу застосування даного інструменту, його можна зустріти практично в кожній медустанові, незалежно від сфери та профілю обслуговування. Затискач атравматичний лігатурний використовується для безпечного захоплення та утримання м'яких тканин та судин, а також для накладання лігатури на кровоносні судини.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

1-3 дні
Види затискачів
атравматичні, лігатурні, неонатальні
Довжина затиску
170мм
За автором
Без автора
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг