порожній

Ножиці хірургічні офтальмологічні Walter, довжина 100мм, вигнуті під кутом нагору SC0381

Бренд: Asanus
Артикул: SC0381
8 608.80грн
В наявності
Ножиці хірургічні офтальмологічні Walter (Волтер), кільцева ручка, довжина 100мм, вигнуті під кутом нагору. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 3-5 тижнів
Хірургічні ножиці - це ріжучі інструменти, що складаються з двох лез центрованих по центру. Леза закриваються і матеріал розрізається при змиканні вигнутих кілець на рукояті, куди вставляються пальці. Ножиці є незамінними інструментами при проведенні будь-якої операції, а також зняття пов'язки, зняття швів, гіпсу. У ріжучій тканині кращим методом є утримування лопатей у щільно закритому положенні та підштовхування інструменту вздовж тканини. Ножі очні використовуються для проведення тонкої та делікатної операції з м'якими тканинами ока.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

3-5 тижнів
Види ножиць
офтальмологічні, хірургічні
Тип ручки
кільцева ручка
Форма ножиць
вигнуті
Довжина ножиць
100мм
За автором
Walter (Волтер)
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг
 
 
\