порожній

Голкотримач коронарний мікро, довжина 210мм, вигнутий, для ниток 7/0-9/0, делікатний кінчик, із замком NHB7089S

Бренд: Asanus
Артикул: NHB7089S
Ціну уточнюйте
Під замовлення
Немає в наявності
Голкотримач коронарний мікро, довжина 210мм, вигнутий, для ниток 7/0-9/0, делікатний кінчик, із замком. Виробник Asanus (Germany).
Доставка 1-3 місяці
Голкотримач – це хірургічний інструмент, яким користуються хірурги на завершальному етапі операції при зшиванні шовним матеріалом країв розсічення, тканин, сухожиль, органів. Цей інструмент є одним із головних інструментаріїв в операційному наборі. На фіксуючих кінцях браншей, робочої області тримача фіксується хірургічна голка, щодо маніпуляцій. Залежно від розміру голки та майбутньої операції використовують різні види голкотримачів, з різними насічками, ретельно підбирається довжина голкотримача і за яким автором він зроблений. Головним чином використовують його, щоб унеможливити зіткнення рук з тканинами при зшиванні. Голкоутримувач мікро використовується для роботи з дрібними голками. Коронарні голкотримачі використовуються під час проведення операцій у кардіохірургії.
Доставка

2-3 дні — товар знаходиться на складі в Україні та зможе бути доставлений в обумовлений час, тривалість залежить від перевізника;

3-5 тижнів — товар знаходиться на складі виробника за кордоном, поставки здійснюються щомісяця;

2-3 місяці — товару немає на складі виробника, але він зможе його зробити.

1-3 місяці
Для ниток
7/0-9/0
Види
коронарні, мікро
Алмазне напилення
без алмазного напилення
Наявність кремальєри
з кремальєрою
Наявність насічок
з насічками
Форма голкотримача
вигнуті
Довжина голкотримача
210мм
За автором
Без автора
Напишіть Ваш коментар
Ваш рейтинг
 
 
Переглянуті товари
14 735.94грн
\