Порожня

Джей-Вак (J-VAC) 2160

Бренд: Ethicon
Номер: 2160
826,90грн
В наявності
Джей-Вак (J-VAC) круглий резервуар, 100мл - це стерильна, одноразова, портативна система для закритого дренування ран. Система Джей-Вак (J-VAC) складається з двох частин: резервуару Джей-Вак (J-VAC) та контактних дренажів. Виробник: ETHICON part of the JOHNSON & JOHNSON family of companies.
Доставка 2-3 дня
Опис
Закриті системи для дренування хірургічних ран Блейк (Blake). Силіконові дренажні трубки мають чотири дренувальні канали, що дозволяє уникнути зупинки дренування, у разі блокування одного або кількох каналів. Трубки Блейк (Blake) мають більшу область дренування, ніж перфоровані дренажі. Дренажні трубки підключаються до резервуару з активною або пасивною аспірацією. До одного резервуару може бути підключено до шести дренажних трубок через спеціальні конектори. Дренажні трубки мають рентгенпозитивні смуги, які дозволяють легко визначити положення дренажу під час рентгенографії. Чорна точка на поверхні дренажної трубки інформує хірурга про оптимальне місце зіткнення зі шкірою. Дренажі виготовлені зі м'якого силікону, що полегшує встановлення та видалення дренажу, а також значно знижує рівень дискомфорту для пацієнта. Для зручності використання в різних областях хірургії дренажні трубки виготовлені круглими та прямокутними у перерізі. Деякі дренажні трубки Блейк з'єднані з троакаром для полегшення позиціонування дренажу в рані. Джей-Вак (J-VAC) резервуари виготовлені з медичного силікону і призначені для збору рідини з рани. Дренажні системи упаковані окремо, є стерильними і не пірогенними. Дренажі попередньо прикріплені до голок троакара з нержавіючої сталі. Залежно від кількості рідини може бути використаний грушоподібний резервуар компактних розмірів і невеликим об'ємом 100 мл. Дренажні Джей-Вак (J-VAC) резервуари використовують для дренування хірургічних ран у серцево-судинній хірургії , торакальній хірургії, абдомінальній хірургії, гінекології, урології, травматології та ортопедії. Виробник: ETHICON part of the JOHNSON&JOHNSON family of companies.
Характеристики
Доставка
2-3 дня
Відгуки покупців
Для закрытого дренирования ран круглый резервуар Джей-Вак просто идеален, он удобен в использовании и просто незаменим в дренировании ран после хирургического вмешательства, соответствует всем своим характеристикам и свойствам.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід