Порожня

Ретракторні системи Thompson

Під час проведення різних за складністю операцій знадобляться ретракторні системи. Друга їх назва – ранорозширювачі. Такий медичний інструмент відкриває доступ до ділянки, що оперується, надійно фіксує краї рани. За його допомогою полегшується завдання хірурга, скорочується штат операційної бригади. Також зменшується час операції, підвищується її ефективність, зводяться до мінімуму ускладнення.

Thompson – найкращі ретракторні системи, які можна придбати в Україні в Medstock. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір систем для всіх захворювань та областей хірургії. Наприклад, серцево-судинної, торакальної, на паренхіматозних органах (селезінці, нирках і т. д.) та ін. У нашому каталозі велика кількість позицій, серед яких ви обов'язково підберете потрібні екземпляри.

Купити ретракторні системи Thompson за призначенням:

Переваги Thompson-систем

  • Висока якість: надійність, міцність, довговічність. Також гіпоалергенність по відношенню до субстанцій організму, що позитивно впливає на здоров'я пацієнта.
  • Забезпечення незалежної мультипланової ретракції.
  • Точність у встановленні, регулюванні, простота у застосуванні.
  • Різноманітність комплектації: можливість доукомплектувати стандартний набір необхідними виробами: затискачами, конструкціями, лезами.
  • Наявність рентгено-прозорих лез для супер чітких знімків безпосередньо під час операції.
  • Thompson ─ всесвітньо відомий американський бренд із бездоганною репутацією.
  • Вигідне співвідношення ціни/якості.

Ціни, оплата, доставка

Ціну уточнюйте під час замовлення. Купити ретракторні системи в "Медсток" просто і швидко - в 3 кліки. Досвідчені консультанти допоможуть вам розібратися в технічних характеристиках та нюансах, детально дадуть відповіді на всі питання. Сплатити можна в грн онлайн карткою, переказом на розрахунковий рахунок, кур'єру під час отримання.

Доставимо товар в будь-який регіон зручним для вас перевізником: Гюнсел, Новою Поштою, Інтайм, Укрпоштою. Терміни від 2-х днів до 5-ти тижнів.