Порожня

Продукти для герніопластики - хірургічні сітки, ендопротези

Сітки для гриж

Інтернет-магазин Medstock від компанії "ЕлітМедіка" пропонує купити хірургічну сітку високої якості. Заявлений товар у нас в наявності, всі позиції сертифіковані й відповідають характеристикам. Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками хірургічних інструментів і матеріалів. Відомі бренди випускають продукцію високого рівня з застосуванням передових технологій, стандартів.

Призначення

Сітка хірургічна для пластики гриж ─ це засіб ендопротезування. Під час оперативних втручань застосовується для відновлення в післяопераційний період. Також прискорює повернення пацієнта до звичного способу життя, перешкоджає рецидиву. По суті, такий медичний виріб зберігає здоров'я, профілактує ускладнення, забезпечує нормальну, активну життєдіяльність після герніовтручань.

Крім того, хірургічна сітка для грижі призначається при деяких інших операціях, патологіях. При резекції пухлин різної етіології, пошкодженнях (дефектах) м'яких тканин, травмах грудної стінки, діафрагми. Тобто вона здатна фіксувати орган, підтримуючи належний рівень безпеки.

Протипоказання

Більш детальну консультацію потрібно отримати у фахівця ─ хірурга. Загальна заборона на використання ендосіток така:

 • Хвороби серцево-судинної системи.
 • Вагітність.
 • Хронічні захворювання в стадії загострення.
 • Дитячий вік до 5 років.

Матеріал, властивості, структура

Сітки для герніопластики виготовляються з монониток поліпропілену, що залишаються несприйнятливими (інертними) до середовища організму. Сітчаста вставка з міцно переплетених ниток гіпоалергенна, не викликає відторгнення, дискомфорту. Вона буде стискатися-розтискати при русі людини, чуйно реагуючи на зміну положення в просторі. І на 100% зберігати міцність, еластичність, надійно закриваючи "свою" ділянку.

Сітки хірургічні: види

За формою:

 • Одномірні прості: розташовуються в 1-ій площині.
 • Тривимірні складні: складаються з трьох полотен, розташованих в різних 3-площинах.

За розсмоктувальної здатності:

 • Нерозсмоктуючі: найпоширеніші, популярні, довговічні. Ставляться назавжди. Завдяки особливій пористості через певний період починають обростати м'язовими волокнами. Стають невід'ємною, зовсім не відчуваючою частиною тіла.
 • Частково-розсмоктуючі: після закінчення певного відрізка часу фрагментарно розсмоктуються.
 • Розсмоктуються повністю: мають строгі показання з урахуванням можливих ускладнень. Застосовуючи їх, необхідно розрахувати повні терміни загоєння ран так, щоб вони були менші, ніж час розсмоктування сітки-ендопротеза.

За типом покриття:

 • Без шару лік.
 • З лікарським шаром: антибактеріальна речовина наноситься по всій поверхні для придушення патогенних мікроорганізмів.

Лікар, підбираючи грижовий протез, враховує та інші показники. Наприклад, товщину ─ сітки легкі, важкі, класичні, суперважкі. Також дуже важливим параметром є розмір. Його треба правильно підібрати. Занадто великий імплант буде заважати, створювати незручність. Маленький ─ призведе до виникнення повторного грижового випинання, оскільки з'єднані тканини знову розійдуться. Також сітки можна урізати під потрібним розмір, такі маніпуляції проробляє хірург під час проведення герніопластики.

Сітка грижова ціна

Ми дотримуємося демократичної конкурентоспроможної цінової політики для оптових і роздрібних закупівель. Зараз у нас Грижові сітки Assumesh-AM8016 (55 / м²-8х15см) можна купити за 1 380 грн. Assumesh- AM1516 (55 / м²-15х15см) обійдеться в 1880, а Sorbimesh-SM0611 (6х11см) ─ у 2 900 гривень.

Наш асортимент великий, більше десятка найменувань. Дивіться на сайті повний каталог хірургічних сіток, їх ціни. Вибирайте зацікавлені варіанти. "Медсток" гарантує належну якість і своєчасне отримання замовлення. Ми дорожимо своєю репутацією і довірою наших клієнтів!

Доставлення

В середньому, в залежності від відстані до вашого населеного пункту, доставляємо за 2-3 робочих дні, якщо сітка знаходиться на складі в Києві. Деякі посилки можуть бути в дорозі до 5 тижнів, оскільки товар надходить з Італії. Будь ласка, при оформленні покупки, уточнюйте усі умови у менеджера.