Порожня

Ультразвуковий скальпель Гармонік (Harmonic)

      З розвитком технологій у світі з'являється безліч речей, що спрощують наше життя. Медицина також не стоїть на місці, а, можливо, і випереджає деякі галузі. Те, що не могли навіть уявити собі лікарі та хірурги минулого століття, вже давно пройшло випробування і використовується в усьому світі. Йдеться про ультразвукові технології, технології біполярної коагуляції та дисекції, а також електрохірургічні продукти для хірургії.

      Дві передові технології - Гармонік (Harmonic) і Енсіл (Enseal) представлені в одному генераторі Джен Ілевен (G11). За допомогою адаптерів можна підключати різні насадки для ультразвукової та біполярної коагуляції та дисекції. Ці технології дозволяють проводити різні операції в торакальній хірургії, загальній хірургії, урології, баріатрії, колопроктології та гінекології.

      Технологія біполярної коагуляції відноситься до електрохірургічних інструментів. Принцип їх дії полягає в проведенні електричної енергії через ділянку тканини, що знаходиться між електродами, що призводить до нагрівання тканини, її зневоднення і коагуляції. Внаслідок впливу на тканину електричного струму відбувається денатурація колагену, утворюється клейкий коагулят, який, склеюючи стінки судин, зупиняє кровотечу.

      Принцип роботи технології ультразвукової коагуляції та дисекції Гармонік (Harmonic) полягає в тому що, електрична енергія, яка виходить із генератора, керованого мікропроцесорами, перетворюється в механічні коливання системою п’єзокерамічних кристалів, розташованих в лапаросонічній рукоятці. Лезо інструменту вібрує в поздовжньому напрямку з частотою 55,5 кГц. Амплітуда поздовжніх коливань варіює в межах 50-100 мкм на 5 рівнях за допомогою установки параметрів на передній панелі генератора.

      Пропонуємо продукцію Ethicon - світового лідера у сферах електро-хірургічного ультразвукового і біполярного обладнання для відкритої та ендоскопічної хірургії, дисекції та коагуляції біологічних тканин, які можна купити в інтернет-магазині Medstock:

  • Генератор Джен Ілевен (G11) і комплектуючі;
  • Інструменти ультразвукової коагуляції та диссекції Гармонік;
  • Інструменти біполярного коагулятора-диссектора Енсіл;

      Виробник: ETHICON part of the JOHNSON & JOHNSON family of companies.