Порожня

Блейк (Blake) кардіоконнектор BCC1

Бренд: Ethicon
Номер: BCC1
211,31грн
В наявності
Блейк (Blake) кардіоконнектор 1:1 підходить тільки до дренажів 19 FR и 24 FR. Виробник: ETHICON part of the JOHNSON&JOHNSON family of companies.
Доставка 2-3 дня
Опис
Закриті системи для дренування хірургічних ран Блейк (Blake). Силіконові дренажні трубки мають чотири дренувальні канали, що дозволяє уникнути зупинки дренування, у разі блокування одного або кількох каналів. Трубки Блейк (Blake) мають більшу область дренування, ніж перфоровані дренажі. Дренажні трубки підключаються до резервуару з активною або пасивною аспірацією. До одного резервуару може бути підключено до шести дренажних трубок через спеціальні конектори. Дренажні трубки мають рентгенпозитивні смуги, які дозволяють легко визначити положення дренажу під час рентгенографії. Чорна точка на поверхні дренажної трубки інформує хірурга про оптимальне місце зіткнення зі шкірою. Дренажі виготовлені зі м'якого силікону, що полегшує встановлення та видалення дренажу, а також значно знижує рівень дискомфорту для пацієнта. Для зручності використання в різних областях хірургії дренажні трубки виготовлені круглими та прямокутними у перерізі. Деякі дренажні трубки Блейк з'єднані з троакаром для полегшення позиціонування дренажу в рані. Джей-Вак (J-VAC) резервуари виготовлені з медичного силікону і призначені для збору рідини з рани. Дренажні системи упаковані окремо, є стерильними і не пірогенними. Дренажі попередньо прикріплені до голок троакара з нержавіючої сталі. Залежно від кількості рідини може бути використаний грушоподібний резервуар компактних розмірів і невеликим об'ємом 100 мл. Дренажні Джей-Вак (J-VAC) резервуари використовують для дренування хірургічних ран у серцево-судинній хірургії , торакальній хірургії, абдомінальній хірургії, гінекології, урології, травматології та ортопедії. Виробник: ETHICON part of the JOHNSON&JOHNSON family of companies.
Характеристики
Доставка
2-3 дня
Відгуки покупців
Полностью согласна с вами, консультанты работающие на этом сайте просто мастера, одно удовольствие с ними общаться. Мы уже давно сотрудничаем с этим интернет-магазином и не намерены покидать такого надежного и ответственного поставщика.
Когда делал заказ необходимых инструментов и систем для нашего отделения, пришел в замешательство и не мог разобраться с тем, как это всё правильно сделать. Но менеджер пришла на помощь и помогла всё верно оформить, за что большое ей спасибо.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід